Макрон спрогнозував, чи Росія дотримуватиметься "триденного перемир'я"

Президент Франції каже, що хотів би побачити серйозність Путіна щодо припинення вогню.

Російський диктатор Володимир Путіна, з великою ймовірністю, не дотримуватиметься раніше особисто анонсованого так званого "перемир'я" з нагоди "Дня перемоги". Таку думку висловив президент Франції Еммануель Макрон, котрого цитує Sud Ouest.

"За межами обіцяних трьох днів, які, ймовірно, не будуть дотримані, як і попередні, чи налаштований російський президент нарешті серйозно? Чи вирішить він нарешті стримати своє слово, зокрема те, яке він дав під час переговорів з адміністрацією США? Ось що для нас важливо?", - заявив Еммануель Макрон.

Читайте на порталі "Коментарі" - українські захисники не вірять у припинення вогню на 9 травня, яке оголосив російський диктатор Володимир Путін. Сили оборони нагадали, що на великоднє "перемир'я" змін на фронті майже не було. Про це в інтерв'ю "Донбас Реалії" заявив представник Оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Віктора Трегубова.

"Минуле перемир'я на половині напрямків ми взагалі не помітили. На північних напрямках помітили трохи, але там же росіяни спочатку хотіли провести якесь перегрупування, на тому самому Куп'янському напрямку. Тому якщо там на кілька днів спала інтенсивність - це ми помітили", - зазначив спікер.

Також видання "Коментарі" повідомляло – Путін дуже хоче "перемир'я": у МЗС України відреагували на нічний удар країни-агресора по Києву та низці інших українських міст.

Раніше "Коментарі" писали – у Москві зробили заяву: чи чинна ще пропозиція Володимира Путіна про перемир'я.