У Канаді анонсували погані новини для РФ: до якого удару вже готуватися Кремлю
На саміті G7 прем'єр Канади Марк Карні заявив про значне розширення санкцій проти РФ і збільшення допомоги Україні
Прем’єр-міністр Канади Марк Карні під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським на полях саміту "Групи семи" у вівторок оголосив про низку нових заходів, спрямованих на посилення тиску на Росію та підтримку України.
Канадський лідер підкреслив нагальну потребу посилити санкції проти Москви, яка відмовляється від переговорів щодо врегулювання конфлікту.
Він також підтвердив, що Канада виділить військову допомогу Україні на суму понад 2 мільярди канадських доларів (приблизно $1,48 млрд). У цей пакет увійдуть безпілотні літальні апарати, гелікоптери та боєприпаси, хоча деталі допомоги поки що не розголошуються.
Окрім цього, прем’єр анонсував виділення нового траншу позики на суму понад 2 мільярди доларів, яка буде профінансована за рахунок заморожених російських активів.
Закінчуючи виступ, Марк Карні наголосив, що підтримка Канади України триватиме до моменту встановлення справедливого та тривалого миру для українського народу.
Як відомо, президент Зеленський прибув до Канади на саміт G7, де планувалася його зустріч із Дональдом Трампом, який, однак, покинув захід достроково.
Як вже писали "Коментарі", використовувати цивільне населення, зокрема дітей, як предмет для торгу – абсолютно неприйнятно. Таку чітку позицію озвучили в Організації Об’єднаних Націй, коментуючи скандальну ініціативу Російської Федерації щодо обміну незаконно вивезених українських дітей на російських військових, які перебувають у полоні на території України.