Медведєв б'ється в істериці: кого обізвав “дегенеративною європейською тварюкою”
Медведєв обізвав посадовця “дегенеративною європейською тварюкою”: що викликало приступ істерики
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв відреагував на слова чеської сенаторки Мирослави Немцової, яка побажала Ленінграду ще раз пережити блокаду.
У своєму Telegram-каналі він зазначив, що не хотів нічого писати про висловлювання, але вчора відвідав рідне місто – і не зміг стриматись.
За словами посадовця, таких висловлювань забувати не можна.
Нагадаємо, що експрезидент Росії Дмитро Медведєв у грудні, як писав портал “Коментарі”, вчергове розповідав про одну мову. Своїми думками він поділився у статті, опублікованій у журналі "Міжнародне життя".
За словами Медведєва, справжня мова спілкування на землях України була набагато ближчою до російської мови, ніж "вихолощена" нинішня "мова" Він зазначив, що спроби "недругів" наголосити на антагонізмі української мови до російської навмисно розривають "тканину багатовікових традицій”.