Стармер зробив заяву: що не можна дозволити Путіну, коли йдеться про перемир'я в Україні
Прем'єр Британії вважає, що Путін має "нарешті сісти за стіл переговорів"
Прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер заявив, що не можна дозволити російському диктатору Володимиру Путіну "грати в ігри" із можливістю припинення вогню в Україні. Про це пише портал "Коментарі".
Сьогодні прем'єр-міністр Великобританії має провести зустріч "коаліції охочих" – групи країн, які погодились допомогти зберегти мир в Україні.
Кір Стармер спробує чинити тиск на пана Кремля, щоб той "нарешті сів за стіл переговорів" і "припинив варварські напади на Україну".
Очікується, що у віртуальній зустрічі візьмуть участь європейські країни, Єврокомісія, НАТО, Канада, Україна, Австралія та Нова Зеландія, які нададуть інформацію про допомогу, яку вони можуть надати у забезпеченні мирної угоди.
Повне ігнорування Кремлем пропозиції президента США Дональда Трампа про припинення вогню лише демонструє, що Путін не налаштований на світ", наголосив він.
За його словами, Володимир Путін намагається відтягнути час, кажучи, що має бути проведене ретельне дослідження, перш ніж припинення вогню стане можливим, "але світові потрібні дії, а не дослідження чи порожні слова та безглузді умови".
Читайте також на порталі "Коментарі" – Дональд Трамп усе переграв: у Росії з'явився новий ворог №1.