В Італії вихователька дитсадка підробляла на OnlyFans
Виховательку відсторонили від роботи у дитячому садку
Виховательку католицького дитячого садка в провінції Тревізо на півночі Італії усунули від роботи через акаунт на платформі OnlyFans.
Повідомляється, що 29-річна вихователька Єлена Барага працює в дитсадку за безстроковим контрактом. Нещодавно хтось виявив акаунт Бараги в OnlyFans та повідомив про це керівництво дитсадка. Там відбулися збори, на яких жінку звинуватили в поведінці, що не відповідає релігійному іміджу закладу, і відсторонили від роботи без збереження зарплати.
Сама Єлена Барага в коментарі медіа заявила, що не відчуває ніякого сорому та не соромиться демонструвати своє тіло.
Як відомо, OnlyFans створив у 2016 році британський підприємець Тімоті Стоклі. Платформа бере з користувачів плату за доступ до контенту авторів і популярна насамперед за рахунок розваг для дорослих і еротичного контенту.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Центр моніторингу та управління мережею зв'язку загального користування (ЦМУ СЗЗК) протягом найближчого місяця проведе дослідження ступеня залежності російських сервісів від зарубіжної серверної інфраструктури. "ЦМУ ССОП найближчим місяцем проведе планові технічні перевірки використання російськими сервісами та операторами зв'язку іноземної серверної інфраструктури", — розповіли в Роскомнагляді.
Крім того, портал
"Коментарі" розповідав,
що у Миколаєві 61-річний чоловік примушував жебракувати людей з інвалідністю в
обмін на їжу для них. Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі,
повідомили в обласній прокуратурі та головному
управлінні Національної поліції Миколаївщини. Правоохоронці виявили, що
чоловік завербував для жебракування 63-річну внутрішньо переміщену жінку із
Запоріжжя та 50-річного чоловіка, які мають інвалідність 2 групи й перебувають
у складних життєвих обставинах.