У Польщі зростає негативне ставлення до українців: яка причина

Все більше поляків негативно ставляться до українців

Кількість поляків, які негативно ставляться до українців, зросла з 27% до 30%. Натомість частка поляків, які ставиться добре до українців, зменшилася з 25% до 23%.

У результатах дослідження, проведеного соціологічною лабораторією ARC Rynek і Opinia на замовлення Центру Мерошевського, наголошується, що поляки середнього віку та старше 45 років все ще переважно позитивно ставляться до українців. Натомість серед молоді тільки 16% мають гарне ставлення до українців, 37% - погане.

Згідно з результатами дослідження, за останній рік кількість противників надання військової допомоги Україні зросла з 26% до 35%. Водночас кількість прихильників надання військової допомоги зменшилася за рік на 5% - до 49%. Уперше менше половини поляків підтримують надання військової допомоги Україні.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що російські загарбники, попри значні втрати, продовжують наступати на Куп'янському напрямку. "Наче і сили є, і ресурси є. Але ворогів там просто достобіса. Дуже велика перевага в особовому складі", — повідомив експерт. За його словами, окупанти взагалі не рахують втрати, щоб рухатися обома берегами в напрямку Куп'янська та Заоскілля.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що у Києві побоюються, що президент США Дональд Трамп і російський диктатор Володимир Путін домовилися прибрати Володимира Зеленського, пише Politico. Колишній український міністр анонімно заявив виданню, що зближення позицій Вашингтона і Москви щодо виборів в Україні викликає стурбованість. "Я розглядаю це як першу ознаку того, що Трамп і Путін згідні в одному — вони хочуть прибрати Зеленського", — сказав він.