Кремль ухвалив нове покарання за держзраду та тероризм: що змінилося
Держдума також підтримала посилення покарання за "тероризм"
Депутати російської Держдуми підтримали у третьому читанні поправки, що передбачають довічне позбавлення волі за державну зраду. Також Кремль посилив покарання за тероризм. Про це повідомляє кремлівське видання "РИА Новости".
У повідомленні йдеться, що після того, як у РФ прийняли закон про шпигунство, видання іноземцям відомостей, які становлять державну таємницю, перехід на бік противника або надання фінансової, матеріально-технічної, консультаційної чи іншої допомоги державі в діяльності, спрямованій проти Росії, суд зможе призначити покарання у вигляді довічного ув'язнення.
"До цього максимальне покарання становило до 20 років колонії", - йдеться у повідомленні російських ЗМІ.
Окрім цього, росіяни підтримали посилення покарання за "тероризм".
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у Росії скасували ходу "Безсмертного полку". Традиційні ходи "Безсмертного полку" на 9 травня в Росії цього року не відбудуться з "міркувань безпеки", портрети ветеранів пропонується розміщувати в соцмережах та на автомобілях, заявили організатори. Організатори цього року відмовилися від його проведення у російських містах, повідомляє у вівторок, 18 квітня, "Інтерфакс" із посиланням на прес-секретаря руху Ольгу Байбулову. За її словами, цього року вирішено "відійти від формату однієї вулиці та однієї площі, а піти ширше". У свою чергу співголова Центрального штабу руху "Безсмертний полк Росії", депутат Держдуми Олена Цунаєва уточнила в інтерв'ю РІА "Новости", що рішення "використовувати максимально різні формати" прийнято з причин безпеки. Цунаєва запропонувала охочим розміщувати фотографії своїх родичів-ветеранів у соцмережах, на одязі, автомобілях, а також на сайті руху.