Не тільки "блакитний вогник": у Росії на Новий рік розважалися разом з трансгендерами

Новорічна вечірка з трансгендерами в Росії обернулася штрафом у 250 тисяч рублів

У російському місті Якутськ провели новорічну вечірку з трансгендерами, тоді як рух ЛГБТ визнано екстремістським і заборонено в Росії.

Географія події широка: покараний китайський клуб у Якутську, а виступаючі – жінки та чоловіки з Таїланду.

Перевірити заклад попросила міськадміністрація – за її даними, такі вечірки проводили там з кінця минулого року. Власники клубу визнають провину лише частково.

Якутський міський суд визнав ТОВ "Джинлун", якому належить клуб Number One, винним в організації масового заходу, що порушив громадський порядок, та призначив штраф у 250 тис. рублів. Про це повідомили у об'єднаній прес-службі судів Якутії.

Інцидент стався 2 січня у Якутську, де під час шоу учасники перебували у голому вигляді та, як зазначається, пропагували нетрадиційні сексуальні стосунки.

Представники нічного закладу частково визнали провину, однак із частиною звинувачень про пропаганду не погодилися. У соцмережах та месенджерах раніше зазначали, що у шоу брали участь трансгендерні жінки з Таїланду.

Судове рішення ще не набуло чинності.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що у вівторок Meta дозволила мільярдам користувачів соціальних мереж звинувачувати людей у ​​психічних захворюваннях на основі їхньої сексуальної або гендерної приналежності.

Нові правила компанії забороняють образи щодо чийогось інтелекту чи психічних захворювань у Facebook, Instagram і Threads. Однак останні рекомендації тепер містять застереження щодо звинувачення ЛГБТК-людей у ​​психічно хворих через те, що вони геї чи трансгендери.

Довгий список змін до нових правил щодо мови ненависті включає скасування правил, які забороняють образи щодо зовнішності людини на основі раси, етнічного походження, національного походження, інвалідності, релігійної приналежності, касти, сексуальної орієнтації, статі, гендерної приналежності та серйозного захворювання. Meta також скасувала політику, яка забороняла вираження ненависті до людини чи групи на основі їхнього захищеного класу та яка забороняла користувачам називати трансгендерних або небінарних людей "це".