Путіна вже відверто посилають навіть його союзники: чого перелякався диктатор

Путін відмовився зустрітися з президентом Бразилії, бо той зробив різку заяву, яка викликала у нього страх

Російський диктатор Володимир Путін уникнув зустрічі з президентом Бразилії Лулою да Сілвою через побоювання тиску щодо припинення бойових дій, вважає нардеп Валентин Наливайченко.

За його словами, Лула да Сілва ще до прибуття в Москву чітко дав зрозуміти Путіну свою позицію щодо необхідності припинення вогню, навіть висловивши це в різкій формі.

"Президент Бразилії Лула Да Сілва зробив найголовніше. Ще перед тим як його літак сів у Москві він чітко сказав товаришу Путіну, що він повинен припинити вогонь. Він фактично навіть вилаявся на Путіна. Це нормальна заява, як на мій погляд. Він вилаявся в правильний бік. Саме тому, коли літак президента Бразилії на шляху з Пекіна був на дозаправці у Москві, Путін перелякався і побоявся зустрітись з да Сілвою", - вважає нардеп.

Наливайченко підкреслив, що відносини з Бразилією є стратегічно важливими для Росії, адже ця країна разом із Китаєм є засновником БРІКС — міжнародного об’єднання, в якому Росія намагається зберегти хоч якусь економічну та політичну суб’єктність.

За його словами, Бразилія та Китай є справжніми ініціаторами створення БРІКС, і саме завдяки цій організації Росія намагається демонструвати свою міжнародну роль. Окрім того, Бразилія є потужною економічною та промисловою державою у світі. Втім, попри всю важливість двосторонніх відносин, Путін не зміг нічого сказати Лулі да Сілві, через що й уникнув зустрічі, додав політик.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Путін також перелякався зустрічі із президентом Володимиром Зеленським, тому і не полетів в Стамбул на переговори. А його депутати хочуть, щоб Трамп заради миру видав президента України РФ, як військового злочинця.