РФ здригалася від вибухів: у росіян паніка через атаку дронів

Дрони атакували Москву, Санкт-Петербург та кілька регіонів РФ. Скасовані рейси, пожежа на Курській АЕС, вибухи у Волгограді.

У ніч проти 24 серпня кілька регіонів Росії, включно з Москвою та Санкт-Петербургом, зазнали масованої атаки дронів. Вибухи, пожежі та зупинка авіарейсів спричинили паніку серед населення, а влада запровадила екстрені заходи.

Атака на Москву та Санкт-Петербург

У Москві та Санкт-Петербурзі ввели план "килим", тобто режим посиленої безпеки в аеропортах. Роботу "Шереметьєво" та "Пулково" тимчасово зупинили, скасували щонайменше 18 рейсів, ще 83 затримали, повідомила транспортна прокуратура РФ.

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що сили ППО збили "дрон, який летів на столицю". Губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов повідомив про два збиті безпілотники.

Удар по стратегічному порту та залізниці

Губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко підтвердив, що у регіоні знищено ще два дрони в Кірішах та Гатчині. За даними OSINT-аналітиків, атака могла бути спрямована на експортний порт Усть-Луга. Це один із найбільших портів РФ на Балтиці, через який проходить експорт нафти, газу та зерна.

У Волгоградській області внаслідок удару по залізничній станції виникла пожежа. Це вже 19-й напад на російську залізницю за останній місяць, повідомляють російські ЗМІ.

Пожежа на Курській АЕС

У Курській області місцева влада повідомила про пожежу на території Курської АЕС, яка виникла після "падіння уламків" дрона. За російською версією, пошкоджено трансформатор, блок №3 було розвантажено на 50%, постраждалих немає. Однак заяви про пожежу та атаку на Курську АЕС може бути інформаційною провокацією від росіян.

Загалом Міноборони РФ заявило, що системи ППО знищили 57 безпілотників у різних регіонах - від Брянської та Смоленської областей до акваторії Чорного моря. Водночас російські користувачі соцмереж скаржаться на перебої зі зв’язком. Традиційно під час атак влада РФ відключає мобільний інтернет.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, де було чути звуки вибухів під час атаки РФ по Україні в ніч проти 24 серпня.

Також "Коментарі" писали, де Росія здригалася від вибухів 23 серпня.