Сильна заграва після вибухів у Росії: куди влучили БПЛА

Після вибухів почалася сильна пожежа на нафтобазі в Адлері поблизу аеропорту Сочі

У російському Адлері, поблизу аеропорту Сочі, пролунали потужні вибухи – спалахнула масштабна пожежа на нафтобазі. За попередніми даними, спалах відбувся після серії вибухів.

"Сталося влучення по нафтобазі на вулиці Таврійська. Прошу утриматися від поїздки на машині та прогулянок у тому районі. Про важливі події повідомлятиму", - написав керівник адміністрації ФО "Сіріус" Дмитро Плішкін у Telegram.

Раніше він повідомляв про роботу ППО. Пізніше Дмитро Плішкін зазначив, що загроза атаки БПЛА зберігається.

У мережі з'явилася інформація про вибухи у російському Адлері – одному з районів міста Сочі. За попередніми даними, горить нафтобаза, розташована неподалік аеропорту Сочі.

Очевидці повідомляють про кілька потужних вибухів і великий стовп диму, що піднімається в небо. Інформація про постраждалих та масштаби пожежі поки не уточнюється.

В аеропорту Сочі введено обмеження на виліт та приліт.

Нафтобаза є стратегічним об'єктом, що забезпечує паливом регіональні потреби. Пожежа на такому підприємстві може мати серйозні наслідки для інфраструктури та екології регіону.

Читайте також на порталі "Коментарі" - у ніч проти 23 липня у Ростові-на-Дону та Таганрозі пролунала серія вибухів – російська ППО заявила про атаку українських дронів. Також про загрозу БПЛА повідомили у кількох центральних регіонах країни-агресора.

Також видання "Коментарі" повідомляло – у Росії лунали вибухи у деяких областях. Про це повідомляє портал "Коментарі" із посиланням на інформацію керівника Центру вивчення окупації Петра Андрющенка. За його даними, понад 10 вибухів пролунало в Міллеровому, Ростовській області.