"Третя світова вже почалася": генерал РФ звернувся до Путіна з проханням

Путінський генерал закликав Росію готуватися до глобальної війни.

Генерал російської окупаційної армії та командир спецназу "Ахмат" Апті Алаудінов закликав російського диктатора Володимира Путіна збільшити армію РФ на мільйон людей. Чеченський командир вважає, що Росії потрібно готуватися до третьої світової війни, яка, на його думку, вже почалася.

Апті Алаудінов відреагував на війну на Близькому Сході, де Ізраїль почав військову операцію проти Ірану завдавши ударів по об’єктах можливого виробництва ядерної зброї. Командир спецназу "Ахмат" звернувся до Путіна з закликом посилити армію РФ через атаку на Іран.

"У Росії потрібно оголошувати масову мобілізацію і закликати до армії як мінімум 500 тисяч, а краще один мільйон людей. Нам потрібно їх почати готувати до того факту, що війна вже почалася, і ми вже знаємо, що це відбувається – третя світова війна. Але вона вже набула нового повороту та нового імпульсу", - сказав Алаудінов.

Російський генерал закликав об’єднатися, щоб Захід не знищив ядерну зброю в РФ, як це сталося в Ірану.

"І щоб ніхто не смів гратися з нами так, як вони грали з усіма іншими країнами, а тепер і з Іраном. Повірте, нам усім потрібно об’єднуватися, об’єднуватися на всіх рівнях", - додав Алаудінов.

Генерал РФ назвав ізраїльську армію "військом Антихриста". За його словами, Ізраїль, Сполучені Штати та Європа це "одна зграя-лійка".

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Іран пригрозив скинути ядерну бомбу на Ізраїль, яку міг би використати його союзник Пакистан.

Також "Коментарі" писали, що союзник Ірану атакував Ізраїль балістичними ракетами.