У Молдові заарештували соратницю Путіна
У Кишиневі затримали проросійського політика Євгенію Гуцул
Очільницю Гагаузії Євгенію Гуцул ввечері 25 березня затримали в аеропорту Кишинева, повідомила речниця Національного антикорупційного центру Молдови Анжела Старинська.
Анджела Старинська підтвердила факт затримання Євгенії Гуцул. Подробиці інциденту, за її словами, стануть відомі 26 березня.
Молдовська депутатка Марина Таубер, яка фігурує в кримінальних розслідувань та перебуває під західними санкціями, стверджує, що Євгенія Гуцул збиралася покинути Молдову та вилетіти до Стамбула у справах. Вона стверджує, що в Гуцул був зворотний квиток з Туреччини до Молдови на 30 березня.
Як відомо, Євгенія Гуцул є фігуранткою кримінального провадження в Молдові, яке з квітня 2024 року розглядається в суді. Її звинувачують у тому, що, працюючи секретаркою в нині неконституційній партії "Шор", із 2019 до 2022 року вона систематично ввозила в Молдову з РФ гроші, які використовували для фінансування політичної діяльності партії.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що адміністрація президент США випадково додала головного редактора The Atlantic у закритий чат, де посадовці обговорювали майбутні удари по позиціях єменських хуситів. Про інцидент повідомив головний редактор The Atlantic Джеффрі Голдберг. 11 березня він несподівано отримав від радника президента США з нацбезпеки Майка Волтца запрошення до чату Signal. Через два дні його додали до закритої групи "Houthi PC small group", де високопосадовці адміністрації президента США обговорювали питання, пов'язані з ударами по хуситах.
Крім того, портал "Коментарі" розповідав,
що припинення вогню у морі означає для України припинення обстрілів портової
інфраструктури, заявив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро
Плетенчук. "Для нас перемир’я у морі — це припинення обстрілів портової
інфраструктури України. Ми це так бачимо. Що в це вкладає Росія, звісно,
здогадатися не важко. Але в будь-якому разі треба читати кінцевий документ.
Тоді можна буде робити якісь висновки", — сказав він.