У РФ зробили нову заяву щодо нових контактів Москви з Вашингтоном

У Росії вважають можливим нові контакти зі США вже наступного тижня

У Росії обговорили можливість нових контактів зі США. Глава Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв заявив, що такі переговори можуть відбутися вже наступного тижня. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

"Ми очікуємо, що нові контакти між Росією та США можуть відбутися вже наступного тижня", — зазначив Дмитрієв.

Він також додав, що з боку американських компаній є "велика кількість запитів" щодо повернення в Росію, зокрема в енергетичному секторі та інших галузях.

Український політик і дипломат Роман Безсмертний в інтерв'ю "Студії Захід" прокоментував невдалу спробу Дональда Трампа домогтися тимчасового перемир'я у війні РФ проти України. За його словами, цей план зазнав краху, а сам Трамп опинився в складному становищі.

"Трамп намагався домогтися тимчасового припинення вогню, щоб вийти з переговорного процесу та перекласти відповідальність на Європу", — зазначив він.

Безсмертний додав, що Трамп сподівався на "немічність Європи" та розраховував, що його дії змусить Україну зробити поступки. Однак після Паризького саміту стало зрозуміло, що Європа залишиться на боці України, а санкції проти Росії посиляться.

"Трамп сподівався на короткострокове перемир'я, але тепер йому потрібна хоча б маленька перемога, щоб вийти з цієї ситуації. Однак Москва не дозволить цього. Путін триматиме його в пастці", — підсумував Безсмертний.

Портал "Коментарі" писав, що 500 найбагатших людей світу зазнали безпрецедентних фінансових втрат, згідно з індексом мільярдерів Bloomberg. Ці втрати стали наслідком оголошення президента США Дональда Трампа про введення нових торгових мит, що спричинило значне падіння на світових фондових ринках.