Захарова заявила, що Росія озвучить терміни закінчення війни

Марія Захарова повідомила, що терміни мирного договору з Україною будуть вписані у меморандум.

Речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що Росія готує меморандум у якому будуть вказані позиції Москви щодо тимчасового припинення вогню та терміни можливої мирної угоди щодо закінчення війни в Україні.

Марія Захарова на брифінгу заявила, що Росія працює над меморандумом, який може стати кроком до закінчення війни в Україні. За її словами, Москва у ньому представить умови для мирного договору з Україною.

"Росія продовжує розробку проєкту меморандуму щодо майбутнього мирного договору з визначенням низки позицій, таких як принципи врегулювання, терміни можливого укладання мирної угоди, потенційне припинення вогню на певний час у разі досягнення, наголошу, відповідних домовленостей", - сказала Захарова.

Речниця МЗС РФ заявила, що російський меморандум буде надано Україні, а Київ надішле свій власний варіант документа Москві.

"Ми готуємо текст меморандуму, проєкт меморандуму, який буде передано українській стороні. Своєю чергою, ми отримаємо також проєкт від українців", – додала Захарова.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що головна ідея російського меморандуму полягатиме у припинені існування України. За його словами, Москва може включити в документ пункти про "першоджерела війни", зменшення української армії та територіальні поступки України.

Також "Коментарі" писали, що у Росії розкрили термін, коли передадуть Україні меморандум про припинення вогню. За словами представника Кремля, робота над меморандумом перебуває у завершальній стадії.