Головна Новини Світ Росія ЗМІ показали ще один розкішний маєток Путіна: вгадайте, де ж він розташований
commentss НОВИНИ Всі новини

ЗМІ показали ще один розкішний маєток Путіна: вгадайте, де ж він розташований

Одного палацу Путіну виявилося мало

8 лютого 2021, 19:50 comments11404
Поділіться публікацією:

Скандал навколо великого палацу російського лідера Володимира Путіна набирає обертів. Тепер Мережу підірвали кадри ще одних володінь президента РФ. Правда, знаходяться вони не в Росії, а на мальовничому півострові Крим, анексованому РФ. Кадри показали журналісти видання "Крим. Реалії".

ЗМІ показали ще один розкішний маєток Путіна: вгадайте, де ж він розташований

Скриншот із відео

Йдеться про колишні українські держдачі, які прибрав до своїх рук після анексії Криму російський президент. Черговий "палац Путіна" розташовано неподалік села Олива. Дача ретельно захована за двома масивними парканами. Так, перший з них досягає висоти в 6 м і буквально напханий камерами відеоспостереження.

За даними журналістів, і цей палац на контролі у російських правоохоронців — за безпеку відповідають Росгвардія і Федеральна служба охорони (ФСО). Більш того, повідомляється, що на території дач є вежа-глушилка — через неї підібратися до місцевості за допомогою дронів не вийде. А місцеві розповіли ще й про військових водолазів, які не пускають до літнього маєтку роззяв-туристів.

За високим парканом, як повідомляють журналісти, дійсно є що ховати. Аквадискотеки і грязьових кімнат тут не виявлено, але і без них є, де розгулятися: кілька вертолітних майданчиків, SPA-комплекс, критий татамі та льодовий палац у процесі будівництва.

Сусіди розкішних володінь не менше презентабельні — російський експрем'єр Дмитро Медведєв і глава ФСБ Олександр Бортніков. Саме останнього разом із Путіним Навальний вважає замовниками отруєння.

Як повідомлялося, події в РФ можуть розвиватися за двома сценаріями. Є докладний прогноз.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Валентин

19 березня 2021, 11:05

Та же самая статья, которая была касательно ,,дворцов Путина,, в Сочи. Редактор, избавляйся от дебилов, - тупых и ленивых, которые зарплату хотят получать на лжи и лжепатриотизме. Если ты редактор, конечно не осёл.... Мы не американские читатели, слава Богу. Не такие тупые. Хотя современная система образования на Украине работает, это видно по данной статье.

То такое

10 лютого 2021, 14:49

Ооооо, ватные козлиные мордашки возбудились))) Нет дыму без огня)

Валентин

10 лютого 2021, 10:32

R, ..... Гуцула, видно по слогу.... Книжки читать надо, - ненормальный..... Хотя бы, припадочную Ницой, ..... Франко ведь не осилишь....

Валентин

10 лютого 2021, 10:29

Всем у кого есть немного серого вещества в черепной коробке, давно дан ответ на этот фейк. На баранов рассчитываете?... Конечно, не каждому дано стать журналистом. А вот ,,журношлюхой,, может стать каждый, даже рагуль....

Стас

10 лютого 2021, 09:32

Я украинец. Но как же я ненавижу журнашлюшек пишущих всякую белиберду. Особенно стравливая нас с россиянами.

Брат

9 лютого 2021, 20:38

Взорвали сеть-ребята,где остатки взорванной сети? Я просто ржу с вас-тупых хохлокоров.Скандал набирает обороты-ну вы дебилы,какой скандал? Россияне заняты другими проблемами,орального посадили и все утихнет.Кстати,раз у него на суде было много западных послов,значит он явный их агент-у них-дебилов,даже не хватило ума так не палиться.Я удивляюсь вашей тупости-коры газеты.Пытайтесь мыслить-идиоты,пока не поздно.

ДонбассЭтоУкраина

9 лютого 2021, 20:08

Небандера, гореть тебе с рашкой в аду! Таким, как ты пес, место на болотах. Украина была, есть и будет!

Сергуня

9 лютого 2021, 18:51

Я не совсем понял, причем тут дворец Путина, если это резиденция президентов Украины. Офигенная новость! И по данным каких журналистов, можно узнать?

Небандера

9 лютого 2021, 18:42

Как надоела ваша брехня! Особенно обещания вернуть Крым! Бендеровцы сделали всё, чтобы Крым ушел в Россию, чтобы Донбасс ушел. А теперь грозятся забрать. Вы твари страну раскололи и уничтожили. Нет больше Украины!!

R

9 лютого 2021, 18:37

Хуйло воно й в Криму хуйло. А раби і так потерплять. Гівна з ТВ-екрану на росії на всіх стане.

сумчатый

9 лютого 2021, 16:02

Богдан Попадин, вернём Каломойше и Пидрушенку

сумчатый

9 лютого 2021, 16:00

Пусть Навального депортируют на Украину, тут на каждого жителя четыре тысяси баксов госдолга. Вот и пусть на пару с Мишико ищет золотые батоны в золотых унитазах которые стырили патриоты с активистами.

Микола

9 лютого 2021, 15:59

Башня-глушилки, два забора, охрана, водолазы. Но журнашлюхи знают о спа салоне, татами, ледовый стадион. Точно П.

Никола Скляной

9 лютого 2021, 15:48

Вот же путен мудак пазорный...писька поцарапка !

правдоруб

9 лютого 2021, 15:13

Брешуть на ходу, шурализды

Богдан Попадин

9 лютого 2021, 12:55

Та все одно Хуйло Владімір-ІІ Йобнутий проживе ще не більше 12-15 років. Нехай Кацапія будує, а ми потім, коли повернемо Крим, заберемо це у властість Української Держави!

Царь

9 лютого 2021, 10:51

Я царь, страна моя-какие то проблемы? Явки, пароли, имена-в студию. Боты фас!

украинец

9 лютого 2021, 10:30

ваше фуфловое гавно жрут только тупые бандерлоги.

Евген

9 лютого 2021, 10:29

Самим не надоело, копировать всякую брехню. Ему и без дворцов не плохо живется.

Иван

9 лютого 2021, 10:22

Хватит врать!


Новини