Зустріч Зеленського та Путіна у серпні: у Кремлі зробили заяву після переговорів у Стамбулі

Пєсков відповів на пропозицію України про зустріч Путіна і Зеленського.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що у Москві не очікували "прориву" від третього раунду переговорів у Стамбулі між Україною та Росією. За його словами, наразі російський диктатор Володимир Путін не готовий до зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Дмитро Пєсков під час брифінгу в Кремлі відповів на питання щодо переговорів України та Росії у Стамбулі.

"Кремль не чекав на прорив від третього раунду переговорів з Україною. Повістка, яку пропонує Росія на цих переговорах, націлена на предметну роботу", - сказав Пєсков.

Також речник Кремля відповів на пропозицію української делегації, яка пропонувала зустріч між Путіним та Зеленським у серпні. За його словами, які цитують російські ЗМІ, Україна "намагається поставити візок попереду коня". Однак представник Путіна вказав, що така зустріч можлива лише після виконання роботи за підсумками переговорів.

"Враховуючи обсяг роботи, важко уявити, як стрибкоподібно подолати цю "відстань"", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, що 23 липня у Стамбулі відбувся третій раунд переговорів з Росією. Під час перемовин українська делегація пропонувала зустріч між Зеленським та Путіним у серпні з посередництвом президента США Дональда Трампа, а також закликала до негайного та безумовного припинення вогню. Третім пунктом було продовження обговорення гуманітарних питань з РФ, зокрема обмінів.

Раніше портал "Коментарі" повідмовляв про те, що в Кремлі знайшли виправдання, чому Путін відмовляється від зустрічі з Зеленським.

Також "Коментарі" писали, що в Кремлі назвали дату та місце можливої зустрічі Трампа та Путіна.