Коли помре Трамп: у Мережі з'явився новий відеоролик із передбаченням

Трампу нібито лишилося усього кілька днів життя

У соцмережі Х вірусне відео спричинило нову хвилю обговорень, у якому стверджується, що мультсеріал "Сімпсони" нібито передбачив смерть президента США Дональда Трампа, яка буцімто має статися 12 квітня 2025 року. Деякі користувачі вважають, що в цьому шоу вже неодноразово траплялися пророчі моменти, включно з результатами президентських виборів у США у 2024 році.

У згаданому ролику, який з’явився на акаунті IC (Intellectually Confused), показано героя, схожого на Трампа, що лежить у труні. Про це повідомляє американське видання Daily Express.

Відео викликало припущення, що анімаційний серіал "Сімпсони" справді передбачив смерть Дональда Трампа на дату 12 квітня 2025 року.

Стверджується, що у ролику представлено кадри з багаторічного мультсеріалу, де зображено мертве тіло Трампа у труні, а навколо стоять відомі політики. Проте у публікації зазначено, що жодних доказів існування такої сцени в ефірі серіалу немає.

Кадри виявилися сфальсифікованими, і виконавчий продюсер "Сімпсонів" Метт Селман підтвердив: "Ця сцена ніколи не з’являлася в жодному епізоді".

Цей вірусний ролик — ще один приклад численних вигаданих "передбачень", які регулярно приписують "Сімпсонам".

Вказується також, що раніше вже неодноразово з’являлися фейкові повідомлення про те, що мультсеріал нібито передбачав смерть Дональда Трампа.

У 2024 році, після замаху на Трампа, в мережі також ширилося підроблене зображення, на якому зображено його в труні з написом "RIP Дональд Трамп 1946–2024".

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Голе фото Трампа з’явилося на його профілі в X. Офіційний профіль президента США у соцмережі X опинився в центрі скандалу після появи на ньому відвертого фото. Хакери скористалися вразливістю у сервісі скорочення посилань, підмінивши один зі старих знімків.

Початковий пост, опублікований ще у 2013 році, містив посилання на канал політика в YouTube. Проте згодом його замінили на сайт мемної криптовалюти "Trump’s Meat", створеної на честь Дональда Трампа. Через суворе обмеження символів у X (на той час Twitter) політик використав сервіс Bitly для скорочення посилання. Проте через помилку в його роботі початкове посилання стало неактивним. Це дозволило хакерам створити аналогічне скорочене посилання, яке тепер веде на їхній сайт.