Крісло вже шатається: Білий дім шукає нового міністра оборони
Тим часом президент США Дональд Трамп каже, що роботою Гегсета всі задоволені
Адміністрація президента США ініціювала процес пошуку потенційної заміни чинного міністра оборони Піта Гегсета. Про це повідомляє NPR із посиланням на американського чиновника, який побажав залишитися анонімним.
Причиною цього стали повідомлення про порушення протоколів конфіденційності. За даними The New York Times, Гегсет поділився з дружиною та братом деталями щодо майбутніх ударів по цілях у Ємені, які здійснили минулого місяця. Крім того, раніше в одному з чатів у месенджері Signal, де обговорювалися військові операції, випадково опинився журналіст.
Останніми днями з Пентагону звільнилося кілька старших радників. Деякі з них також фігурують у розслідуванні щодо витоків інформації.
Попри це, президент США Дональд Трамп висловив підтримку чинному очільнику Пентагону. За його словами, міністр оборони "чудово справляється", а останні повідомлення у ЗМІ він назвав "фейками" та "буркотінням колишніх працівників".
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про новий гучний скандал із Хегсетом. У Пентагоні заявили, що в жодному чаті Signal, членом якого був міністр оборони США Піт Хегсет, не було жодної секретної інформації. Тому нібито та інформація, яка циркулює у ЗМІ, не має жодного правдивого підтексту. Про це у соцмережі X заявила прес-секретар Пентагону Шон Парнелл.