Мішель Обама хоче якнайшвидше переїхати в Європу: що сталося

Мішель Обама розглядає низку країн Європи для переїзду

Мішель Обама серйозно розмірковує про те, щоб відійти від публічного життя у США й на деякий час переїхати до Європи — і, за словами інсайдерів, готова зробити це навіть без чоловіка. Про це повідомляє The Sun, посилаючись на джерело, наближене до колишньої першої леді.

Як зазначається, ідея тимчасового переїзду за кордон визрівала у Мішель ще з кінця 2024 року, хоча мрія пожити в Європі, за словами джерела, жевріла в ній ще з юності.

"Останнім часом Мішель прагне реалізовувати власні бажання, втілювати мрії та цілі, які довгий час залишалися недосяжними через статус чоловіка та вимоги до її ролі в суспільстві", — розповіло джерело.

За його словами, Мішель хоче відчути звичайне життя — пити еспресо на терасі європейського кафе, куштувати випічку, спокійно гуляти вулицями й бути непоміченою. Вона прагне вирватися з-під постійної уваги, яку їй доводиться відчувати у США.

Серед варіантів для переїзду Мішель розглядає південні країни Європи — Францію, Італію, Грецію та Іспанію.

"Вона любить середземноморські країни, де життя спокійніше, простіше. Не впевнена, чи Барак приєднається, але вона дуже хоче спробувати такий досвід якнайшвидше", — додав співрозмовник.

Ці новини з’явилися на тлі чуток про ймовірні проблеми в шлюбі Обам. Особливої уваги вони набули після того, як Мішель проігнорувала державні похорони екс-президента Джиммі Картера у січні, куди Барак прибув сам. Також вона не була присутня на інавгурації Дональда Трампа 20 січня, а в лютому її помітили у Лос-Анджелесі на вечері з братом Крейгом Робінсоном — теж без чоловіка.

Більше того, Мішель і Крейг навіть запустили власний подкаст на YouTube, IMO, де вона згадала про деякі дратівливі звички Барака, зокрема його схильність запізнюватися. У подкасті Мішель також зізналася, що спершу не підтримувала президентську кампанію чоловіка — і лише брат переконав її змінити думку.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Мішель Обама вперше прокоментувала чутки про своє розлучення.