Питання допомоги Україні: стало відомо, як проголосував Сенат США

Законопроєкт про надання допомоги Україні не пройшов процедурне голосування в Сенаті США

Законопроєкт про виділення великого пакету фінансової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню не пройшов процедурне голосування у Сенаті США. Як повідомляє портал "Коментарі", про це стало відомо з відеотрансляції засідання Сенату США.

Зазначається, що ініціатива передбачала виділення пакету допомоги у розмірі 106 млрд доларів, у тому числі 61 млрд доларів, з яких призначалися на допомогу Україні.

Закон, який би гарантував виділення великого пакету допомоги для України та Ізраїлю, був заблокований у Сенаті, оскільки республіканці наполягали на жорсткіших заходах контролю над імміграцією на кордоні США з Мексикою.

Законопроєкт отримав 45 голосів "За" та 48 голосів "Проти". Таким чином, він не зміг отримати 60 голосів, необхідних для того, щоб мати можливість розпочати дебати щодо законопроекту.

Проти законопроекту проголосували всі республіканці та незалежний сенатор Берні Сандерс.

Читайте також на порталі "Коментарі" - тривожні новини для України приходять як із США, де ніяк не можуть ухвалити документ про нашу підтримку наступного року, так і з ЄС, де Угорщина, а тепер і Словаччина зривають підтримку нашої країни та її євроінтеграційні устремління . Тим часом видання Bloomberg повідомляє, що Путін відправився до Об'єднаних Арабських Еміратів і Саудівської Аравії – двох найбільших держав Перської затоки, які є давніми партнерами США. У Кремлі посилюють вливання в армію, як і її чисельність, а також продовжують розмірковувати про ймовірні переговори з Україною. Що відбувається зараз на зовнішній арені – і чому? Чи є ризик, що готується підґрунтя для переговорів на невигідних Києву умовах? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.