"У мене немає нічого, щоб підтвердити чи спростувати це. І, будь ласка, будьте обережні, коли слухаєте російські джерела", — зазначив Уолтц.
Він також наголосив, що багато країн підтримують прагнення Трампа покласти край війні між Росією та Україною на справедливих умовах, які б унеможливили повторення подібного конфлікту в майбутньому.
Раніше агентство Reuters, посилаючись на два російські джерела, повідомило, що Саудівська Аравія та ОАЕ розглядаються як потенційні місця для проведення переговорів між Трампом і Путіним.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про вимоги до країн, які хочуть приймати зустріч Трампа і Путіна. Кремлівський диктатор Володимир Путін прагне особистої зустрічі з Дональдом Трампом у Саудівській Аравії або Об’єднаних Арабських Еміратах, повідомляє Reuters, зазначаючи, що вибір у нього обмежений. При цьому, як відзначив в ефірі 24 каналу політолог Ігор Рейтерович, така зустріч справді може бути в планах Кремля. Втім, країна, в якій вона відбудеться, має відповідати двом важливим критеріям.
За його словами, Путін не може прибути до держави, яка визнає цей суд, адже там його можуть заарештувати. Тому Близький Схід є для нього оптимальним варіантом, підкреслив експерт. Зі свого боку, Трамп підтримує хороші відносини з арабськими країнами, тож для нього така зустріч теж виглядає цілком імовірною, вважає політолог.