Стало відомо, до якого числа Трамп вимагає від Путіна завершити війну в Україні
Дедлайн Путіну від Трампа, ймовірно, прив’язаний до сто днів перебування американського президента на посаді
Президент США Дональд Трамп ніяк не може заспокоїться зі своїми карколомними описами російсько-української війни, відзначає політолог Сергій Таран. Тепер він, наприклад, говорить про те, що ні Джо Байден, ні Володимир Зеленський не мали її починати.
Втім, як відзначає експерт, у цій всій неоднозначній історії із трактуванням Трампом україно-російської війни, є і дещо хороше. Зокрема, каже політолог, голосно зазвучала тема нафти як механізму стримування російської експансії.
Ще одна добра річ, каже експерт, це те, що Трамп підтвердив, що все ж є певний дедлайн для кремлівського диктатора щодо завершення війни в Україні.
За його словами, хоч на українському полі у Трампа не дуже виходить просунитися, але сумна іронія в тому, що у порівнянні з іншими його починаннями (тарифи, Гренландія, Канада, Іран) в ній у американського президента за бажання є якісь шанси чогось реально досягти заради справжнього миру.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Трамп підтвердив інформацію про те, що встановив дедлайн для Путіна у питанні завершення війни в Україні.