Суд над ним не змилувався: у США засудили чоловіка на рекордні 475 років - що він накоїв

Американець отримав 475 років за жорстоке поводження з тваринами та організацію собачих боїв.

У штаті Джорджія у США 57-річного Вінсента Лемарка Баррелла було засуджено до 475 років ув’язнення за організацію собачих боїв і за жорстоке поводження з тваринами. Це найдовший вирок в історії за ці злочини.

Як повідомляє USA Today, справа бере свій початок у 2022 році, коли кур’єр Amazon повідомив поліції, що помітив кількох собак, яких утримували в жахливих умовах. Вони були прикуті до огорожі важкими ланцюгами близько одна до одної, але поза межами досяжності. Це тактика, яка сприяє розвитку агресії у собак.

Виявилося, що тварини належать 57-річному Вінсенту Барреллу. Після обшуку помешкання 8 листопада 2022 року поліція виявила 107 собак - багато з яких були виснажені та мали ознаки жорстокого поводження. Того ж дня Баррелла заарештували за розведення, дресирування понад ста пітбулів для собачих боїв.

У лютому 2024 року над американцем відбувся суд. За його підсумками Вінсента Баррелла було засуджено до 475 років ув’язнення після того, як він був визнаний винним у 93 пунктах звинувачення в собачих боях та 10 пунктах у жорстокому поводженні з тваринами.

У США діє накопичувальна система вироку. Таким чином кожне звинувачення у собачих боях становило п'ять років, а кожне звинувачення у жорстокому поводженні з тваринами додавало ще по одному року до багатовікового вироку.

"Нехай це буде чітким повідомленням про те, що округ Полдінг не сприйме або потурає нелюдському поводженню з тваринами – особливо насильству та жорстокому поводженню, пов’язаному з собачими боями", – сказав прокурор у цій справі Кей Сі Паньотта.

У чоловіка забрали собак та передали організації Friends of the Forlorn Animal Rescue.

Раніше портал "Коментарі" писали, що в Україні набув чинності закон про захист тварин та посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Також "Коментарі" писали, що у Південної Кореї заборонили споживання та продаж собачого м’яса в країні.