Трамп і Сі Цзіньпін домовились про зустріч: що наразі відомо
Зустріч може відбутися вже у квітні в Китаї
Президент США Дональд Трамп та лідер КНР Сі Цзіньпін, ймовірно, зустрінуться у квітні в Китаї, повідомляє видання South China Morning Post з посиланням на власні джерела.
Як пише видання, президент США Дональд Трамп може відвідати Китай уже наступного місяця, оскільки після повернення у Білий дім американський лідер зосередився на досягненні угоди з Пекіном.
Видання зазначає, що президенти двох країн хотіли б візиту іншої сторони, щоб представити це як дипломатичний тріумф. Але, пише видання, початкові дискусії були навколо візиту Трампа до Китаю.
Наразі невідомо, наскільки далеко просунулися дискусії щодо поїздки Трампа до Китаю.
Китайське джерело повідомило, що офіційним особам Пекіна зараз важче спілкуватися зі своїми колегами у Вашингтоні, ніж в адміністрації Байдена, оскільки Вашингтон переживає кардинальні зміни.
WSJ також пише про можливу зустріч Трампа і Сі Цзіньпіна. За даними видання, зустріч може відбутися у червні в США.
Зазначається, що Пекін сподівається, що ці плани прокладуть шлях для початку офіційних торгових переговорів.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що російські загарбники захопили 9 березня два населені пункти у Курській області, які контролювала українська армія. За інформацією пабліка, росіяни продовжують наступати у Курській області РФ. При цьому ЗСУ намагаються виконувати поставлені завдання, незважаючи на надскладні умови. "На жаль, сьогодні багато кадрів з Курщини, де противник продовжує просуватися. Коментувати щось просто немає бажання. Головне зараз — це життя тих, хто виконує задачі до останнього", — йдеться у повідомленні Deep State.