Трамп опинився у кепському становищі: президенту США нагадали про критику Байдена (ВІДЕО)
Трамп оступився на трапі — за ним те саме зробив Рубіо
Під час посадки на літак президент США Дональд Трамп ледь не втратив рівновагу. Інцидент стався, коли він піднімався по трапу, вирушаючи з Гейґерстауна, штат Мериленд, до заміської резиденції Кемп-Девід. Камери зафіксували момент, коли політик спіткнувся на кількох сходинках і мало не впав. Відео швидко стало вірусним у мережі.
Цей конфуз викликав бурхливу реакцію в соцмережах.
Користувачі одразу згадали, як сам Трамп раніше кепкував з Джо Байдена, коли
той потрапив у подібну ситуацію — кілька разів спіткнувся, піднімаючись на борт
президентського літака. Тоді Трамп і його прихильники активно висміювали
Байдена, ставлячи під сумнів його фізичний стан і здатність керувати країною.
Тепер же, за іронією долі, сам Трамп опинився в аналогічному становищі.
Цікаво, що за Трампом на борт підіймався і держсекретар США Марко Рубіо — і йому також не пощастило. Він теж спіткнувся на сходах літака, повторивши незграбний рух, що додало інциденту комічного підтексту. Відео швидко розлетілося мережею, а коментатори жартували, що “карма працює швидко” та “сходи літака не пробачають нікому”.
У соцмережах зазначили, що свого часу Fox News без кінця крутила падіння Байдена, ніби це була подія рівня історичної. Тепер чекають на аналогічну реакцію щодо Трампа. Коментатори активно діляться відео та мемами, порівнюючи два схожі випадки.
Раніше "Коментарі" писали, що президент США Дональд Трамп дедалі більше розчаровується українським лідером Володимиром Зеленським і перебігом мирного процесу. Як заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт, в адміністрації вважають, що Зеленський “рухається не в тому напрямку”, особливо щодо формату перемовин. Білий дім обурений тим, що глава України робить акценти через медіа, а не веде конструктивний діалог у закритому форматі.