Китай звернувся з негайним закликом до США щодо Мадуро
У Сі хочуть негайного звільнення Мадуро
Влада Китаю звернулася до офіційного Вашингтона з негайним закликом звільнити президента Венесуели Ніколаса Мадуро та першу леді Сілію Флорес. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal.
Також на офіційному сайті МЗС КНР з'явилося повідомлення, в якому Китай офіційно відреагував на захоплення і вивезення з Венесуели лідера Ніколаса Мадуро американськими військовими. У КНР висловили серйозне занепокоєння діями Вашингтона і закликали США негайно звільнити Мадуро та його дружину Силію Флорес, а також забезпечити їм безпеку.
МЗС Китаю оприлюднило свою реакцію на військову операцію США у Венесуелі, яку назвали "явним порушенням міжнародного права".
Читайте також на порталі "Коментарі" - виконувач обов'язків президента Венесуели Делсі Родрігес заявила, що запросила уряд США до співпраці над так званою "програмою співробітництва". За її словами, ініціатива передбачає спільний розвиток у рамках міжнародного права та спрямована на зміцнення тривалого мирного співіснування у регіоні. Про це повідомляє CNN.