У Пентагоні прокоментували дзвінок із Кремля перед запуском "Орєшніка" по Україні

Пентагон розкрив деталі про "нову" російську ракету "Орєшнік"

Балістична ракета, якою Росія завдала удару по Дніпру, створена на базі російської ракети РС-26 "Рубіж". Як повідомляє портал "Коментарі", про це під час брифінгу повідомила прес-секретар Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки Сабріна Сінгх.

Спікер зазначила, що Москва попередньо повідомила про це Вашингтон через канали зменшення ядерних ризиків.

"Я можу підтвердити, що Росія справді запустила експериментальну балістичну ракету середньої дальності. Ця балістична ракета була створена на основі російської моделі міжконтинентальної балістичної ракети РС-26 "Рубіж", – зазначила Сабріна Сінгх.

Читайте також на порталі "Коментарі" - у Повітряних силах підтвердили, що під час ранкової атаки на Дніпро 21 листопада російські окупанти вперше вдарили міжконтинентальною балістичною ракетою "Рубіж", яка є потенційним носієм ядерного заряду. Чи можна сказати, що Путін перейшов від загроз до реального брязкання ядерною бомбою? Адже немає сенсу запускати балістичну ракету з дальністю поразки до 6000 км. на відстань 800 км. Військової доцільності також немає: є Х-22, "Кинджал", "Іскандер-М". Про що це сигнал Заходу? Видання "Коментарі" розбиралося у ситуації, зібравши думки експертів.

Також видання "Коментарі" повідомляло – обстріл Дніпра балістичною ракетою "Орєшнік" та заяви російського диктатора Володимира Путіна не вносять істотних змін у ударних можливостях Росії або ризику застосування їй ядерної зброї. Про це йдеться в оновленому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Раніше "Коментарі" писали – нові червоні лінії Путіна: у США відповіли, що тепер буде з постачанням зброї Україні.