Заборона українського та російського прапора: Німеччина переглянула своє рішення

Українські активісти оскаржили рішення про заборону українського прапора 8 та 9 травня у суді

Адміністративний суд Берліна скасував заборону на прапори України 8 та 9 травня. Водночас вивішування російських прапорів цими днями залишається під забороною. Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомляє "rbb".

Зазначається, суд задовольнив скаргу української організації "Віче" та скасував заборону на розміщення прапорів України біля радянських меморіалів у Трептові, Тіргартені та Шенхольцер-Хайді. У суді пояснили, що не було жодних доказів, що Громадянська безпека перебуває під загрозою.

Адвокат "віче" Патрік Хайнеманн наголосив, що адміністративний суд підтвердив юридичний висновок – заборона на українські прапори є незаконною.

"Будь-який, хто використовує своє фундаментальне право публічно ідентифікувати себе як українську націю та визнати свої історичні жертви у розгромі націонал-соціалізму, не є загрозою громадянській безпеці", – пояснив Хайнеманн.

Зазначається, що поліція Берліна може оскаржити рішення адміністративного суду у Вищому адміністративному суді Берліна-Бранденбурга.

Нагадаємо, раніше поліція Берліна заборонила демонструвати російські та українські прапори біля радянських меморіалів у Трептові, Тіргартені та Шенхольцер-Хайді на 8 та 9 травня.

Читайте також на порталі "Коментарі" - на тлі розмов, що йдуть місяць, про майбутній контрнаступ ЗСУ, почастішали атаки дронів – як по території України, так і по території Росії, а також тимчасово окупованого Криму. Незважаючи на те, що ЗСУ знищують близько 80% дронів, що запускаються росіянами, атаки, з підключенням ракет, продовжуються. А на території РФ все частіше горять паливні склади, які, за даними британської розвідки, дуже вразливі для безпілотників. Експерти проаналізували спеціально для видання "Коментарі" війну ракет, дронів та ППО, яка є частиною спільної російсько-української війни.