Головна Новини Світ Великобританія Підсумки переговорів у Саудівській Аравії: навіщо Лондон терміново звернувся до Москви
commentss НОВИНИ Всі новини

Підсумки переговорів у Саудівській Аравії: навіщо Лондон терміново звернувся до Москви

Британія закликає Москву погоджуватися на припинення вогню якнайшвидше

26 березня 2025, 08:16 comments4986
Поділіться публікацією:

Британія закликає Росію не виставляти додаткових ультимативних вимог, а погоджуватися на негайне та безумовне припинення вогню в Україні. У Міністерстві закордонних справ Великобританії повідомили, що після переговорів у Ер-Ріяді перебувають у тісному контакті з Вашингтоном та Києвом. Також Лондон співпрацює з міжнародними партнерами для досягнення тривалого та міцного світу.

Підсумки переговорів у Саудівській Аравії: навіщо Лондон терміново звернувся до Москви

Британія. Фото з відкритих джерел

"Президент Зеленський вже показав, що Україна є стороною миру, запропонувавши повне, негайне та безумовне припинення вогню. Ми сподіваємося, що президент Путін погодиться на це без подальшої тяганини", – йдеться у повідомленні зовнішньополітичного відомства Британії.

Читайте також на порталі "Коментарі" — президент США Дональд Трамп припустив, що Москва "тягне час" і намагається відстрочити досягнення повного перемир'я з Україною. Водночас, голова Білого дому ще не втратив віри в те, що путінський режим хоче, щоб війна в Україні закінчилася. Про це пише рейтингове видання Politico.

Також видання "Коментарі" повідомляло – домовленості за підсумками переговорів України та Росії в Ер-Ріяді не мають якихось чітких засад, що залишає простір для багатьох розбіжностей між сторонами, які брали участь у переговорах. У результаті стає неясно, як очікується ефективного виконання угоди, коли немає чітких алгоритмів її виконання. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що американські, українські та російські чиновники досягли певних домовленостей щодо тимчасового припинення вогню щодо об'єктів енергетичної інфраструктури та в Чорному морі. Проте деталі цих домовленостей залишаються вкритими мороком, і досить складно оцінити їхню специфіку за відсутності підписаних Росією та Україною офіційно опублікованих спільних текстів угод.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини