Іран припинив непрямі переговори зі США: до чого готується Тегеран

Тегеран побоюється удару у відповідь Ізраїлю

Іран поставив крапку у непрямих переговорах зі Сполученими Штатами Америки (США) в Омані. Все через напруженість довкола можливої помсти Ізраїлю за нещодавній масований обстріл. Як передає портал "Коментарі", про це повідомляє Міністерство закордонних справ Ірану Аббас Арагчі, якого цитує The Times of Israel.

Султанат, який розташований на східному краї Аравійського півострова, давно є співрозмовником між Іраном і США, у тому числі й таємних переговорах, які врешті-решт породили ядерну угоду в 2015 році.

"Зараз маскатський процес зупинено через особливу ситуацію в регіоні. Ми не бачимо жодних підстав для переговорів, поки не подолаємо нинішню кризу", - заявив міністр під час візиту до Маскату.

Читайте також на порталі "Коментарі" – ситуація на Близькому Сході продовжує загострюватись та залишатись у центрі уваги світових ЗМІ. 1 жовтня Іран здійснив масовану ракетну атаку на Ізраїль. У США вже заявили, що вона була набагато потужнішою, ніж відбулася у квітні цього року. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, своєю чергою, заявляє, що вона провалилася. При цьому видання "The Wall Street Journal" нагадало, що Ізраїль попереджав Іран про те, що у відповідь на будь-яку атаку ізраїльської території країна завдасть прямих ударів по іранським ядерним або нафтовим об'єктам. Якими є наслідки ракетної атаки Ірану на Ізраїль? Чи може вибухнути велика війна із залученням ще більшої кількості країн? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.