Ізраїльські медіа дізналися про графік завершення бойових дій з Іраном
Візит Трампа та Премія Ізраїлю: ЗМІ розкрили амбітний план Вашингтона щодо припинення конфлікту
Адміністрація США планує завершити військове протистояння з Іраном до 9 квітня. Про це повідомляє ізраїльське видання Ynet, посилаючись на дані від високопоставленого посадовця Ізраїлю, який побажав залишитися анонімним.
Такий часовий ліміт обрано не випадково. Згідно з інсайдерською інформацією, завершення бойових дій до вказаного терміну дозволить президенту США Дональду Трампу відвідати Ізраїль під час святкування Дня незалежності. Більше того, очікується, що під час цього візиту американський лідер отримає почесну державну нагороду — Премію Ізраїлю.
"Припинення війни до цієї дати дозволить президенту США Дональду Трампу відвідати Ізраїль у День незалежності, щоб отримати Премію Ізраїлю", — зазначає видання з посиланням на слова чиновника.
Варто нагадати, що цього року Ізраїль відзначатиме головне державне свято 21–22 квітня. Таким чином, Вашингтон намагається синхронізувати дипломатичні та військові кроки, щоб візит президента став символом завершення великого конфлікту в регіоні. Офіційних коментарів від Білого дому щодо цього графіку наразі не надходило.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що відносини між Ізраїлем та Туреччиною досягли критичної точки кипіння. Під час конференції американо-єврейських організацій в Єрусалимі колишній прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет виступив із резонансною заявою, назвавши Туреччину головним викликом після Ірану.
За словами політика, Анкара проводить небезпечну стратегію ізоляції єврейської держави.