Головна Новини Світ Росія Лавров все розкрив: на Заході пояснили, чому на мир в Україні точно годі сподіватися
commentss НОВИНИ Всі новини

Лавров все розкрив: на Заході пояснили, чому на мир в Україні точно годі сподіватися

Лавров відкрито озвучив умови РФ про демілітаризацію та "денацифікацію" України — ті самі, з яких починалась війна

8 липня 2025, 09:20
Поділіться публікацією:

Росія, яка веде терористичну війну проти України, відкрито заявила про відсутність намірів припиняти бойові дії. Очільник МЗС РФ Сергій Лавров у своїй черговій заяві повторив агресивні вимоги Москви — зокрема демілітаризацію, зміну влади в Києві та визнання анексованих українських територій.

Лавров все розкрив: на Заході пояснили, чому на мир в Україні точно годі сподіватися

Фото: з відкритих джерел

Як зазначає Інститут вивчення війни (ISW), Кремль побоюється, що припинення вогню дало б Україні можливість зміцнити свої збройні сили та підготуватись до нових операцій. Саме тому РФ не зацікавлена в жодних реальних переговорах.

Лавров заявив, що умовою "мирного врегулювання" повинно стати "усунення причин конфлікту", маючи на увазі розширення НАТО та, як стверджує Москва, "утиски" російськомовного населення в Україні.

Серед ключових вимог Росії — повна демілітаризація України, так звана "денацифікація" та міжнародне визнання незаконної анексії Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей і Криму. Причому Кремль претендує навіть на ті території, які досі не контролює.

Окрім того, Росія хоче, щоб до угоди про "мир" включили скасування міжнародних санкцій і розблокування заморожених активів РФ.

Аналітики ISW наголошують, що подібні вимоги свідчать про небажання Кремля шукати компроміс — мета Москви полягає не у врегулюванні, а у нав’язуванні ультиматуму.

У МЗС України вже чітко відповіли: Київ ніколи не погодиться на умови, які обмежують його оборонні можливості, розвиток власного ВПК чи міжнародну військову підтримку.

Як вже писали "Коментарі", глава МЗС РФ Сергій Лавров у розмові з угорським виданням Magyar Nemzet назвав ситуацію з національними меншинами в Україні "спільною проблемою" Росії та Угорщини й закликав до спільних дій у цьому напрямку.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини