Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
В Держдумі країни-агресора Росії активно обговорюють ймовірність проведення в Україні президентських виборів, а також те, хто стане основним конкурентом президента Володимира Зеленського і ймовірним переможцем.
Держдума РФ
Зокрема, як заявив перший заступник голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Чепа, одним із ймовірних кандидатів і можливо навіть переможців може стати колишній Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, який зараз працює послом у Великобританії.
За його словами, в Україні є й інші політичні фігури, які вже розпочали підготовку до майбутніх виборів.
Також російський парламентарій висловив думку, що США побоюються участі Володимира Зеленського у можливих мирних переговорах із Росією.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Радник колишнього головкома Валерія Залужного генерал-майор Віктор Назаров, даючи інтервʼю BBC, фактично відкрив той самий передвиборчий фронт, який ось-ось стане публічно виправданим в очах суспільства, коли мирний трек Трампа-Путіна-Зеленського буде легалізований, вважає політтехнолог Олег Постернак. На його думку, мова йде про знак масштабування крипто-виборчої кампанії Залужного, який її приховано веде з осені минулого року. Це запобіжний та випереджальний маневр команди екс-головкома для пояснення суспільству втрати південних рубежів держави у 2022-му.
Новини