Трамп зробив нову заяву про терміни врегулювання війни в Україні
Віткофф заявив про зустріч з представниками України цього тижня і наголосив на важливості розмов з росіянами
Спецпосланець президента США Стів Віткофф заявив, що цього тижня зустрінеться із представниками України у Нью-Йорку.
Стів Віткофф пояснив, що цього тижня американська сторона організує зустрічі щодо врегулювання як українсько-російського, так і інших конфліктів, згадавши війну в Секторі Газа та конфлікт між Ізраїлем та Іраном.
Також спецпосланець Дональд Трампа заявив, що цього тижня зустрінеться із представниками України у Нью-Йорку.
Крім того, Віткофф назвав "важливим сигналом" те, що ми триває щоденний діалог із росіянами.
Читайте також на порталі "Коментарі" – президент Сполучених Штатів Дональд Трамп знову озвучив погрози запровадження масштабних економічних санкцій проти Російської Федерації у разі, якщо вона не зупинить військові дії проти України. При цьому він не назвав жодних нових чітких термінів для реалізації цього ультиматуму. Виступ президента США пролунав під час засідання кабінету міністрів у Білому домі.
Глава Білого дому наголосив, що готовий застосувати "дуже жорстку тарифну систему", щоб вплинути на розвиток ситуації. Він також додав, що обмеження можуть бути спрямовані не лише проти Росії, а й проти України, якщо не буде відчутного прогресу у переговорах щодо миру.