У Чикаго чорний бездомний зарізав аспірантку, яка писала дисертацію про те, як юстиція США пригнічує не-білих

Звинувачуючи білих в упередженнях щодо расових меншин, американка стала жертвою представника такої ж меншини

Неоднозначне вбивство сталося в Чикаго (США): чорний бездомний зарізав аспірантку Массачусетського університету з іншої расової групи. Звичайне явище в США, якби не один нюанс - 31-річна уроджена ізраїльтянка Анат Кімчі працювала над докторським ступенем в галузі кримінології та кримінального правосуддя в Університеті Меріленда. Як це модно останніми роками в США, будь-яка наукова і ненаукова проблематика повинна зачіпати расові питання і стосуватися уявної чи реальної дискримінації расових меншин у всіх сферах і нібито інституційного расизму білих.

Не оминула расових питань у своїй так і не закінченій науковій праці й Анат, описуючи, як судова система США нібито пригнічує кольорові меншини. Про це повідомляють американські ЗМІ і соцмережі правого політичного спектру. Своєю чергою в інтерв'ю "The Chicago Sun Times" керівництво Кімчі схарактеризувати її як "видатного вченого".

Кімчі приїхала в Чикаго до своїх друзів і під час прогулянки по місту була зарізана 40-річним чорношкірим бездомним Тоні Робінсоном. Після затримання злочинця виявилося, що він був причетний у червні ще до двох збройних нападів на жінок, важко поранивши одну з них.

Під час свого останнього нападу злочинець розжився тільки светром Анат, який кинув під час переслідування очевидцем події. Анат Кімчі отримала смертельне ножове поранення, а історія нападу на неї стала досить резонансною в США. Правда, частина американських видань спочатку промовчали про расу злочинця або не вдавалися в подробиці наукової дисертації Анат. Причину нападу заарештований Робінсон так і не зміг чітко пояснити, сказавши, що йому нічого не потрібно було від Анат, чого у нього немає.

З початку року в мегаполісі Чикаго було скоєно вже близько 2 тисяч вбивств і збройних нападів, проте поліція Чикаго вважає проживання в місті "досить безпечним".

Зазначимо, що публікація статистики злочинів в США у багатьох штатах в останні роки була юридично криміналізована, через те, що вона демонструє африканці і латиносами скоюють у рази (а іноді в десятки разів) більше злочинів, особливо тяжких, у порівнянні з білими й азіатськими расовими групами.

Нагадаємо, що перша особа США Джозеф Байден офіційно визнав вбивство вірмен у 1915 році в Османській імперії геноцидом за етнічною ознакою.