У США достроково проголосували понад 75 млн виборців: деталі

Дострокове голосування та голосування поштою стають все більш популярними методами голосування та новою нормою в американській політиці

Достроково на виборах президента США проголосували вже понад 75 млн. американців. Це вже майже половина від загальної кількості виборців у 2020 році. Як повідомляє портал "Коментарі", про це інформує "Axios".

Йдеться про понад 48% від загальної кількості тих, хто проголосував у 2020 році (154,6 млн). Це свідчить про те, що дострокове голосування та голосування поштою стають дедалі популярнішими методами голосування та новою нормою в американській політиці.

Для прикладу автори матеріалу також наводять два штати. Зокрема, у Джорджії вже проголосували понад 4 млн осіб, що становить майже 80% від загальної явки виборців у штаті у 2020 році.

Явка на попередньому голосуванні у Північній Кароліні відбиває схожий розрив. Там понад 4,4 млн осіб віддали свої голоси, що також становить 80% від загальної кількості виборців 2020 року в цьому штаті, що вагається.

Видання пише, що хоч кандидат у президенти США Дональд Трамп упродовж багатьох років виступав проти голосування поштою, проте з 2020 року він та Республіканська партія закликають своїх прихильників голосувати достроково. Хоча й продовжують заперечувати деякі положення про голосування поштою в судах по всій країні.

За підрахунками UF серед тих, хто вже проголосував у штатах, які надають дані про реєстрацію партій, демократи лідирують з невеликим відривом - 37,9% проти 36,2% у республіканців.

Читайте також на порталі "Коментарі" – вже цього тижня відбудуться вибори президента США, які називають доленосними для майбутнього України. Від наступного американського президента залежатимуть перспективи вступу України до НАТО, продовження постачання західної зброї та умови мирних переговорів Києва з Москвою у майбутньому. Спостерігачі сходяться на думці, що перемогу Камали Гарріс зустрінуть у Києві з більшим ентузіазмом, ніж другий термін Дональда Трампа, висловлювання яких часто були проросійськими. Але чи все так просто? І чи взагалі зміниться щось для України після виборів президента США? Портал "Коментарі" із цими питаннями звернувся до експертів.