У США розповіли, як зустріч Кім Чен Ина і Путіна "допоможе" Україні отримати ATACMS
США за крок від передачі ЗСУ далекобійних ракет
Переговори російського та корейського диктаторів в місті Владивосток Кім Чен Ина та Володимира Путіна можуть прискорити рішення американського президента Джо Байдена постачання нашій країні ракет, що мають дальність до 300 км ATACMS.
Як повідомив під час ефіру FREEDOM очільник Республіканської партії 45-го округу Асамблеї штату Нью-Йорк Борис Пінкус, зараз в російських військ закінчуються наявні ресурси, і господар Кремля буде звертатись все частіше звертатись до "третіх країн", щоб поставляти амуніцію і озброєння російській армії на території України.
Американський політик зазначив, що на цьому тижні кілька американських видань оприлюднили повідомлення про можливість передачі Україні ATACMS.
"Є хороші новини. Ось CNN повідомив, що у Байдена на столі вже категоричне рішення Конгресу про те, щоб він якнайшвидше забезпечив Україну ATACMS до 300-500 км, і з іншого боку - так звані розумні ракети радіусом 72 км. Але вони дуже потрібні сьогодні Україні теж. Вони раніше ніколи не поставлялися", - наголосив Пінкус.
Ще в Сенаті США будуть дебати поміж парламентаріями і керівництвом Пентагону і Держдепу про допомогу Україні.
"Тому що величезний дисбаланс: гроші виписані, а потрібне обладнання не тільки в кількісному, але і в якісному співвідношенні не поставляється. Йде потужна боротьба у нас всередині в Сенаті з Байденом, бо він затримує те, що потрібно Україні сьогодні", - сказав американський політик.
Саме, коли розглядаються такі рішення завжди є дедлайн, додає республіканець.
"Звичайно, є дедлайн. Перше - виснаження запасів, які має Україна. Друге - два місяці тому, за даними британської розвідки, ракет в України залишалося всього на 3 місяці. Плюс - погода. Тому сьогодні на Заході заворушилися, поспішають. І, дай Боже, щоб це все вилилося на практиці - і Україна нарешті отримала те, що просив видатний генерал Залужний ще три місяці тому", - продовжив Пінкус.
Як стверджує представник Республіканської партії, чимало мешканців США переконані, що Україна цього річ повинна здобути перемогу.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Кім Чен Ин зробив першу заяву про Україну після зустрічі з Путіним