У США зробили нову заяву про зустріч Зеленського і Путіна: назвали терміни
Стів Віткофф заявив, що зустріч Зеленського і Путіна може відбутися протягом трьох тижнів за участю Трампа.
Спецпредставник президента США Стів Віткофф заявив про можливість проведення зустрічі між президентом України Володимир Зеленський та главою Кремля Володимир Путін вже у найближчі три тижні. Крім того, до зустрічі Зеленського та Путіна може долучитися Дональд Трамп.
Стів Віткофф в інтерв’ю Fox News розповів про можливість зустрічі Зеленського та Путіна. За його словами, американська сторона працює над пропозиціями, які могли б зблизити позиції Києва та Москви, зокрема й щодо питання зустрічі обох лідерів країн.
Однак Віткофф додав, що Трамп не братиме участі у переговорах, якщо не бачитиме реальних шансів наближення закінчення війни.
Спецпредставник Трампа охарактеризував війну в Україні як "безглузду" та підкреслив, що ключовою перешкодою залишається "територіальне питання". За його словами, він уже вісім разів зустрічався з Путіним, щоб зрозуміти позиції Кремля щодо закінчення війни.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Медведєв різко відповів Зеленському на його слова про Путіна.
Також "Коментарі" писали про зустріч Зеленського та Путіна. Як може вирішитися територіальне питання.