Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Український журналіст та політичний оглядач Віталій Портников вважає, що президент Азербайджану Ільхам Алієв себе так впевнено веде у протистоянні з російським диктатором Володимиром Путіним, адже точно знає, що Росія не нападе на його країну.
Ільхам Алієв та Володимир Путін. Фото з відкритих джерел
Віталій Портников в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив, що Україна надала Азербайджану сили протистояти Росії, адже російські військові сили перебувають на війні на українській території.
Портников вважає, що Азербайджан має бути зобов'язаний своєю гідністю Україні, так само як жорсткою риторикою, яку проти РФ використовує Ільхам Алієв. За його словами, Україна тримає фронт не лише за азербайджанців, але й інших країн колишнього СРСР.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, чи погрожує Росія Азербайджану. У Кремлі зробили заяву про першопричини.
Також "Коментарі" писали, що Царьов припустив, чому в Росії не можуть різко відповісти Азербайджану.