Головна Новини Світ Азія Безжальний режим Кім Чен Ина: шокуюче покарання для дворічної дитини
commentss НОВИНИ Всі новини

Безжальний режим Кім Чен Ина: шокуюче покарання для дворічної дитини

Режим у Північній Кореї засудив дворічну дитину, а також покарав ще сотні людей.

29 травня 2023, 19:55 comments1463
Автор:
avatar

Slava Kot

Поділіться публікацією:

Міжнародний звіт про свободу віросповідання від Державного департаменту США розкриває жахливі таємниці щодо життя у Північній Кореї. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на Daily Mail.

Безжальний режим Кім Чен Ина: шокуюче покарання для дворічної дитини

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин. Фото з відкритих джерел

Доповідь Державного департаменту США про міжнародну свободу віросповідання містить кілька шокуючих історій. Його автори виявили, що 70 тис. людей з 400 тис. християн, які проживають у КНДР були ув'язнені за свою віру режимом Кім Чен Ина.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Одне з найжорстокіших покарань стосується дворічної дитини, яка усе життя проведе в концтаборі. Причиною такого рішення стало те, що в будинку його батьків знайшли Біблію. Серед інших жахливих історій у звіт потрапив розстріл християнки та її онука у 2011 році. Також через виявлену Біблію був страчений один з членів керівної партії.

Серед інших тортур, які застосовуються до християн поширеною є практика позбавляти людину сну, або зав’язувати руки за спиною та підвішували до стелі. Деякі люди, які піддавались катуванням врешті вчиняли самогубство. Також християни отримують менше води, їжі, або її надають зіпсованою, інколи покарання закінчувалось побоями.

Цікаво, що Північна Корея гарантує своєму народу свободу віросповідання у своїй конституції та навіть будує церкви. Однак за свідченням втікачів з КНДР ці споруди лише для туристів, а місцеве населення, яке затримається поблизу церкви чи буде часто проїжджати повз неї може бути покаране. Замість християнства корейський диктатор вимагає сповідувати ідеологію чучхе. Згідно з цією ідеологією північнокорейські вожді не є богами, однак описуються як надзвичайні істоти, які здатні на надприродні подвиги.

У звіті вказують, що причина з якою Кім Чен Ин так вороже ставиться до християнства пояснюється тим, що таких людей сприймають як "ворожий клас" і "серйозну загрозу лояльності до держави". Таким чином звіт доходить до висновку, що "життя християн — це постійний котел тиску", а від полону чи смерті людину відділяє лише одна помилка.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про 10 фактів про реальне життя та роботу в Північній Кореї.

Також "Коментарі" писали, що лідер Північної Кореї підтримує Путіна та бажає йому перемоги проти України та всього західного світу.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!