Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Питання постачання Південною Кореєю військової допомоги Україні стає все більш актуальним, особливо на тлі зростання військової співпраці між Росією та Північною Кореєю. Однак, згідно з останніми опитуваннями, більшість південнокорейців виступають проти прямого постачання зброї Україні.
Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль. Фото: AP
Опитування Gallup проведенні у жовтні 2024 року показало, що 82% південнокорейців не підтримують надання Україні військової допомоги, включаючи зброю. Основною причиною такої позиції став страх ескалації конфлікту. Громадяни Південної Кореї вважають, що втручання може призвести до негативних наслідків для їхньої країни.
До інших факторів також відноситься недостатня інформованість жителів Південної Кореї щодо масштабу війни в Україні, а також фокус на власних проблемах. Більшість корейців скептично ставляться до прямих витрат на допомогу іншим державам, особливо під час внутрішніх економічних і політичних криз.
Крім того, президент Південної Кореї Юн Сук Йоль перебуває під тиском власного електорату та має низькі рейтинги схвалення, що також робить рішення про можливість посилити військову підтримку Україні менш бажаною для корейців.
Попри це, Україна вже отримала від Південної Кореї нелетальну допомогу, зокрема засоби розмінування, бронежилети та інші речі, однак Київ хоче більше зброї, особливо через залучення військ КНДР з боку РФ. Президент Володимир Зеленський у жовтневому інтерв’ю телеканалу KBS заявив про намір передати Сеулу детальний запит щодо підтримки. Крім того, міністр оборони Рустем Умєров вилетів з візитом до Південної Кореї для детальних переговорів.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Дональд Трамп може пожертвувати інтересами Південної Кореї заради угоди з лідером КНДР Кім Чен Ином.
Також "Коментарі" писали про те, як чоловік з Південної Кореї знайшов унікальний спосіб, щоб уникнути служби в армії.
Новини