Головна Новини Світ Австралія та Океанія Кенгуру намагався втопити чоловіка в Австралії
commentss НОВИНИ Всі новини

Кенгуру намагався втопити чоловіка в Австралії

Напад тварини стався в Австралії. Кенгуру почав битись з чоловіком та хотів його втопити.

26 травня 2025, 09:22
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Під час рекордної повені в австралійському штаті Новий Південний Уельс місцевий житель Дон Джеймс дивом урятувався після несподіваної атаки кенгуру. Дика тварина вступила спочатку в боксерський поєдинок з чоловіком, а потім намагалася його втопити.

Кенгуру намагався втопити чоловіка в Австралії

Кенгуру хотів втопити чоловіка в Австралії. Фото з відкритих джерел

23 травня Крісті Ліз з чоловіком вирішила перевірити ситуацію на дорогах після тривалих злив в регіоні. Проїжджаючи поблизу міста Порт-Маккуорі жінка помітила великого кенгуру на узбіччі, який підбіг до чоловіка та почав його атакувати.

"Вони буквально влаштували боксерський поєдинок. Я дивлюся в дзеркало заднього виду, а вони б'ють один одного", — розповідає жінка.

Жертвою тварини став Дон Джеймс, який перебуваючи у бою з кенгуру почав відступати, спіткнувся та впав у затоплену частину дороги. В цей момент кенгуру схопив чоловіка та намагався його втопити.

"Кенгуру тримав його під водою. Я зрозуміла, що щось не так, і попросила чоловіка вийти з машини та допомогти", — згадує Крісті.

У цей момент під’їхав інший автомобіль, який налякав тварину і кенгуру втік. Змоклий і шокований Джеймс підійшов до Крісті та заявив, що "кенгуру намагався мене втопити" і вона підтвердила, що бачила це на власні очі.

Цікаво, що лише рік тому Дон Джеймс уже пережив схожий інцидент з нападом тварини, тоді його атакувала велика біла акула.

"У мене таке відчуття, ніби мене намагаються вбити, всі ці тварини", – сказав Джеймс.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Австралії сталася найбільша повінь за останні 500 років. У деяких регіонах країни масова евакуація.

Також "Коментарі" писали, що на австралійців масово нападають європейські оси.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини