Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко поставив перед вітчизняними фахівцями питання щодо наявності в країні рідкісноземельних металів. Відповідну заяву білорус зробив 4 березня, ухвалюючи кадрові рішення та позначаючи ключові завдання для профільного блоку в уряді. Про це пише державне агентство БЕЛТА.
Олександр Лукашенко. Фото з відкритих джерел
Лукашенко наголосив на геологорозвідці. "Найактуальніша тема", — заявив він.
Через відомі обставини зараз у всього світу на слуху тема видобутку рідкісноземельних матеріалів. "Кажуть, що у нас у відвалах є рідкісноземельні мінерали. Треба розвідати й інше: і хімія, і нафта, і газ, і таке інше. Я ставив відповідне завдання перед відповідним міністром", — сказав Лукашенко.
Білорус звернув увагу, що геологорозвідка у країні розвинена недостатньо, перебуває на низькому рівні. А тематика пошуку рідкісноземельних металів випадає з поля зору вітчизняних фахівців.
Звертаючись до
профільного віце-прем'єра, він продовжив:
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що у Білорусі виник дефіцит, який, здавалося б, ніколи б не стався. Самопроголошений президент Олександр Лукашенко заявив, що у країні немає картоплі, що стало приводом для обговорення на нараді щодо нової системи регулювання цін.
Новини