Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Шерон Савуа, 65-річна пенсіонерка з передмістя Торонто, планувала провести три місяці у своєму будинку відпочинку в Маямі. Проте цього разу вона несподівано вирішила відкласти поїздку, і тепер не впевнена, коли зможе повернутися до свого другого дому.
Канадці виступили проти США
Як відзначає CNN, вона – одна з сотень тисяч канадців, які проводять холодні місяці у теплих регіонах США. Згідно з липневим звітом Національної асоціації ріелторів США, канадці є найбільшими іноземними покупцями американської нерухомості, здійснивши 13% усіх міжнародних придбань у 2024 році, переважно у Флориді та Аризоні.
Однак загострення торгових відносин між Канадою та США змушує багатьох канадців переглянути своє ставлення до життя у США. На спортивних заходах дедалі частіше звучать гучні освистування американського гімну, а громадяни Канади почали бойкотувати товари, вироблені в Сполучених Штатах.
Стівен Файн, президент компанії Snowbird Advisor, яка надає юридичні та страхові консультації канадцям, що зимують у США, зазначає, що його клієнти відчувають "злість, розчарування та обурення".
Ріелтора із Флориди Шер Росс підтверджує: все більше канадців прагнуть продати свої будинки у США.
Ба більше, ринок оренди нерухомості також відчуває спад.
При цьому скорочення потоку туристів із Канади може суттєво вплинути на економіку США. Згідно з даними US Travel Association, канадці є найбільшою групою міжнародних мандрівників до США. Потенційне зниження канадського турпотоку на 10% може спричинити втрату 2,1 мільярда доларів доходу та 14 000 робочих місць.
Більше того, тенденція вже помітна, адже за даними Statistics Canada, у лютому кількість авіаперельотів канадців до США зменшилася на 13%, а автомобільних подорожей — на 23% у порівнянні з минулим роком. Згідно зі статистикою OAG, кількість бронювань авіаквитків із Канади до США скоротилася на понад 70% щомісяця з березня по вересень.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, як Канада вдарила по Ілону Маску.
Новини