Рубрики
МЕНЮ
Карина Ожерельева
Китай ретельно перевірить онлайн-платформи, зокрема соціальні мережі та сайти для обміну відео, щоб придушити фальшиві облікові записи та інформацію в рамках свого прагнення "очистити" Інтернет. Таку заяву зробив у четвер, 23 грудня, кіберрегулятор країни. Про це повідомляє Reuters.
Люди проходять повз офіс Управління кіберпростору Китаю (CAC) у Пекіні - Reuters
Адміністрація кіберпростору Китаю (CAC) заявила, що розпочне двомісячну спеціальну операцію для боротьби з оманливою поведінкою в Інтернеті.
Розслідування відбувається на тлі широкомасштабних репресій з боку регуляторних органів у кількох секторах, коли чиновники посилюють нагляд за компаніями у сфері технологій, нерухомості, ігор, освіти, криптовалют та фінансів.
CAC провів відеоконференцію, у якій взяли участь провінційні та муніципальні органи з усієї країни, йдеться в заяві, опублікованій на веб-сайті в четвер.
Попередні спецоперації цього року були спрямовані на деякі порушення, зокрема використання Інтернету неповнолітніми, а також обговорення історичних подій, які відрізняються від офіційного наративу, який пропагує правляча Комуністична партія Китаю.
Хоча в заяві в четвер, 23 грудня, не вказано жодної компанії чи окремих осіб, проте зазначено, що платформи, де розміщуються огляди фільмів і книг, короткі відео та соціальні мережі, будуть одними з центральних елементів операції.
Douban, онлайн-платформа, де десятки мільйонів китайських користувачів переглядають фільми та обговорюють різні соціальні теми, і сайт мікроблогів Weibo, були оштрафовані CAC цього місяця за незаконний вміст.
У вересні Державна рада Китаю опублікувала рекомендації щодо побудови "цивілізованого" Інтернету, стверджуючи, що Інтернет слід використовувати для просування освіти про правлячу Комуністичну партію та її досягнення.
Як повідомляли раніше "Коментарі", китайську блогерку оштрафували на 210 мільйонів доларів.
Новини