Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Є великі підстави вважати, що Китай намагається стати союзником Європи у протистоянні з президентом США Трампом у тарифній війні. Про це у себе у Facebook пише нардеп Микола Княжицький.
Сі Цзіньпін. Фото: з відкритих джерел
Політик звертає увагу, що після переговорів із главою КНР Сі Цзіньпіном, президент Бразилії Лула да Сілва полетів у Москву, щоб переконати Путіна на припинення вогню. Очевидно, це була спільна ініціатива Пекіна й Бразиліа. Закінчилось усе приниженням: бразильський президент навіть не був прийнятий Путіним – лише телефонна розмова. Понад тисячу кілометрів польоту – заради дзвінка.
Читайте також на порталі "Коментарі" — після того, як російський диктатор Володимир Путін фактично проігнорував переговори в Стамбулі, відправивши до Туреччини чиновників низького рангу і відмовився піти на припинення вогню, надії на припинення бойових дій в Україні похитнулися. Як передає портал "Коментарі", про це пише Bloomberg.
У публікації йдеться про те, що увага світової спільноти змістилася на ініціативи, які обговорюються у Вашингтоні, зокрема про запровадження нових санкцій для того, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів. Державний секретар Марко Рубіо знизив очікування щодо ефективності майбутніх переговорів у Стамбулі, заявивши, що без особистої зустрічі між Володимиром Путіним та Дональдом Трампом сподіватися на прорив не варто.
Також видання "Коментарі" повідомляло – переговори у Стамбулі: у США відповіли, чи погодиться РФ на компроміси.
Новини