Рубрики
МЕНЮ
Марьян Ощановский
Китай, Японія і Південна Корея досягли консенсусу щодо спільної реакції на мита США, повідомляє китайська державна телекомпанія CCTV.
Китай зблизився з Японією. Фото з відкритих джерел
Повідомляється, що Японія і Південна Корея прагнуть імпортувати напівпровідникову сировину з Китаю, а Китай зацікавлений у закупівлі мікросхем з Японії та Південної Кореї.
Зазначається, що усі три держави домовилися зміцнювати співпрацю в ланцюжку постачань та активізувати діалог із питань експортного контролю.
Як відомо, раніше повідомлялося, що Китай, Японія і Південна Корея активізували переговори про спільну взаємодію на тлі планів Дональда Трампа ввести мита на імпорт з 2 квітня.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що російський генерал Сергій Суровікін у жовтні 2022 року розглядав можливість нанесення тактичного ядерного удару по ЗСУ, щоб зупинити просування української армії через Дніпро. Як пише The New York Times, про це стало відомо з перехоплення розмови американською стороною. До цього моменту розвідка США оцінювала ймовірність застосування Росією ядерної зброї в 5-10%, але незабаром ризик зріс до 50%.
Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Фінляндії Александром Стуббом, розповівши йому про удари РФ. "Географія та жорстокість російських ударів не просто іноді, а буквально кожного дня, кожної ночі показує, наскільки Путіну плювати на дипломатію. Ми вже кілька тижнів маємо саме американську пропозицію про безумовне припинення вогню. І щодоби фактично у відповідь на цю пропозицію – російські дрони, російські бомби, артилерійські обстріли, балістика", — сказав Володимир Зеленський.
Новини