Головна Новини Світ Китай Переговори Трампа і Путіна: стало відомо на що робить ставку Китай
commentss НОВИНИ Всі новини

Переговори Трампа і Путіна: стало відомо на що робить ставку Китай

Зараз вплинути на позицію Володимира Путіна Китай навряд чи може

11 серпня 2025, 07:45
Поділіться публікацією:

Китай точно не зацікавлений в результативних домовленостях на зустрічі лідерів США та РФ на Алясці. Пекіну важливо, щоб Росія пішла на мир не в переговорах з США, а під тиском Китаю. Проте, зараз, вплинути на позицію Володимира Путіна Китай навряд чи може. Таку думку вислови український політолог Вадим Денисенко.

Переговори Трампа і Путіна: стало відомо на що робить ставку Китай

Путін та Сі Цзіньпін. Фото: з відкритих джерел

"Варто звернути увагу на те, що Путін прекрасно усвідомлює: зараз у нього точка біфуркації. Або він погодиться на пропозиції Трампа, або зробить вагомий крок до політичного васалітету від Китаю", – зазначив Вадим Денисенко.

На його думку, це єдина причина по якій Путін, теоретично, може піти на пропозиції Трампа.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Україна ризикує втратити "пояс фортець", який стримував російських окупантів 11 років, якщо погодиться на вихід із Донецької області. Як повідомляє портал "Коментарі", про це йдеться в оновленому звіті Інституту вивчення війни.

Також видання "Коментарі" повідомляло — Дональд Трамп анонсував, а Кремль підтвердив історичну зустріч 15 серпня президентів США та РФ на Алясці. Однією із ключових тем якої стане Україна. Серед низки заяв, які зробив президент США, впадає у вічі заява про "обмін територіями", на що вже відповів президент Володимир Зеленський, наголосивши, що "дарувати свою землю окупанту українці не будуть". Однак чи не буде так, що, умовно кажучи, ми станемо свідками нової пісні на старий лад від Трампа про те, що Україна не має карт і треба погоджуватися віддавати весь Донбас Путіну, заради миру? Адже по суті йдеться про обмін українськими територіями, тобто Києву пропонують відмовитися від одних територій, заради інших? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини