Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
На сьогоднішній день серед країн Європейського Союзу немає консенсусу щодо введення військ в Україну. Можливо, ідея реалізовуватиметься через створення коаліції. Як інформує портал "Коментарі", про це повідомляє "Reuters".
Відправка військ до України. Фото з відкритих джерел
Першим це питання порушив президент Франції Макрон, але це викликало лише дискусії серед союзників України. Були й ті, хто готовий розглянути цю нагоду, а саме: Латвія, Канада, Естонія та Литва. Пізніше стало відомо, що не йдеться про безпосереднє відправлення для участі у бойових діях.
У свою чергу, віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції Ольга Стефанішина заявила в інтерв'ю виданню "Politico", що Україна готова говорити "про що завгодно", навіть про розміщення іноземних військ.
Читайте також на порталі "Коментарі" — 12 грудня президент Франції Еммануель Макрон прибув до Варшави, щоб обговорити з польською стороною миротворчу місію, яка має захистити суверенітет України у разі підписання угоди з Росією. Франція активно пропонує направити до країни миротворчу місію, яка гарантуватиме, що окупанти не порушать припинення вогню. Не можна виключати, що ці плани узгоджені із обраним президентом США Дональдом Трампом. Чи це може говорити про те, що Україні приміряють так звану корейську модель, коли міжнародна миротворча місія може на довгі десятиліття почати охороняти демаркаційну лінію між РФ та Україною? Якою є ймовірність того, що такі кроки зупинять війну? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.
Новини